element

Snickers Peanut Butter

Normal fıstık ezmesi seviyorsanız, Snickers sürülebilir fıstık ezmesini denemeniz gerekir! Bu minik gevrek parçalı fıstık ezmesi sandviçler ve simitlere çok yakışır. Kavanozda minicik Snickers bar parçaları olmasına ise bayılacaksınız.

Twix Peanut Butter

Twix sürülebilir karamelli çikolata içindeki gevrek bisküvi parçaları ile kahvaltı masanızı şenlendiriyor. Yeniden kapatılabilir cam kavanozu daha sonra isterseniz saklama kabı olarak veya kahve içmek için ya da mumluk olarak kullanabilirsiniz.

element
element

M&M's Peanut Butter

M&M's Peanut Butter, M&M parçaları ile dolu fıstık ezmesidir.Kahvaltıda, tatlılarda ya da atıştırma olarak tüketebilirsiniz. Tost ve sandviçlerde kullanabileceğiniz gibi kaşıkla da afiyetle yiyebilirsiniz.

MilkyWay Peanut Butter

Süt ve beyaz çikolatanın eşsiz bir kombinasyonu olan Milky Way, kahvaltıda ya da tatlılarda vazgeçilmezleriniz arasına girecek.

element
element

Maltesers Peanut Butter

İçinde petek bal ve sütlü çikolatadan yapılmış gevrekler bulunan Maltesers Teasers sürülebilir çikolatayı tostlarda, kurabiyelere dolgu olarak veya doğrudan kaşıklayarak tüketebilirsiniz.

Sürülebilir fıstık ezmelerini ve çikolataları serin ve kuru bir yerde saklayınız. Buzdolabında saklamayınız ve dondurmayınız. Açtıktan sonra 8 hafta içinde tüketiniz.