Özel Haber

Lacoste ve SuperStep açıldı...

Ülkemiz iş dünyasının gözde aile şirketlerinden Başman Group of Companies, Lefkoşa Dereboyu'nda Lacoste ve SuperStep mağazalarını birlikte açtı...

Başman Group of Companies Lefkoşa, Dereboyu’nda bugün çifte açılış yaptı.

Ünlü Fransız markası Lacoste, Fransız tenisçi René Lacoste'un dünyaya armağan ettiği meşhur timsah logosu ile artık Lefkoşa’da Lacoste tutkunlarına hizmet verecek. 

400 metrekarelik bir alanda faaliyete başlayan Lacoste’ta giyim, ayakkabı ve aksesuar seçenekleri birlikte müşterilere sunuluyor.

Mağazanın konsepti Paris’te, Champs Elysées’de bulunan Lacoste mağazasının konsepti ile aynı olacak şekilde dizayn edildi. 

Öte yandan, Türkiye’deki Lacoste mağazaları arasında Lefkoşa büyüklüğünde bir mağaza bulunmadığı öğrenildi.

2 katlı Lacoste'un alt katı...

Lacoste mağazasının hemen bitişiğinde açılan SuperStep’de ise Converse, New Balance, Napapijri, The North Face, Timberland, Skechers, Adidas ve Puma marka spor ayakkabılar, giyim ve aksesuarlar satışa sunuluyor.

SuperStep’in alt katında ise Nike, Vans marka ürünler satın alınabiliyor.

Ali Başman: 'Başman Şirketler Grubu bütün yatırımlarını Kıbrıs'ta yapıyor'

Açılış sırasında, Başman Group of Companies Yönetim Kurulu Üyesi Ali Başman, Türkiye'de Lacoste ve diğer pek çok markanın Türkiye temsilcisi Eren Holding'le bir sözleşme imzaladıklarını kaydetti.

Ali Başman, Başman Şirketler Grubu'nun bütün yatırımlarını Kıbrıs'ta yaptığını, paranın ülkemizde kalmasına, kazanılanın ülkemize yatırılmasına çok önem verdiklerini dile getirdi.

Global markaları Kıbrıs insanıyla buluşturmaya çalıştıklarını ifade eden Ali Başman, 'yatırımlara devam edeceğiz' dedi.

Başman Group of Companies tam 63 yıldır Kıbrıs'ta birçok sektörde faaliyet gösteriyor

1960’tan bu yana, tam 63 yıldır Kıbrıs'ta faaliyet gösteren Başman Group of Companies bünyesinde, Colgate Palmolive, Twinings Teas, Mars Cookies, Essity, Britvic Inetrnational Ltd, Illy Coffee, Walkers büskivileri gibi 26 uluslararası bilinen, dünya markası ile hızlı tüketim, dünyaca ünlü kozmetik markaları Avon ve Mac ve Sarev ev tekstili ürünlerinin bulunduğu Başman Kardeşler Ltd; Nike, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Sarar, Vans, New Balance, Timberland, The North Face, Napapijri markaları ve B-Puls Premium Brand Stores, B-Sport Stores, Sport Soul ve Nike Lefkoşa Fitness Center’ın yer aldığı Başman Textile Ltd.; Başman Real Estate ve Solio marka zeytinyağı ile Kıbrıs'ta soğuk sıkım zeytinyağı üretiminde ses getiren Başman Agriculture şirketleri bulunuyor.

Mustafa Başman, Ali Başman, Osman Başman ve Pınar Başman Süren tarafından yönetilen Başman Group of Companies ayrıca 2021'de kurulan Mevhibe & Mustafa Başman Vakfı ile eğitim, sağlık, kültür ve spor faaliyetlerini destekliyor; burs, parasal ve ayni yardımlar yapıyor.

Bu haberle ilgili herhangi başka bir bilgi ve/veya belgeye sahipseniz Mikro-Makro’ya [email protected]’den veya +90 533 852 60 63’den ulaşabilirsiniz.
:
share
Siteyi Telegram'da Paylaşın
Siteyi WhatsApp'ta Paylaşın
Siteyi Twitter'da Paylaşın
Siteyi Facebook'ta Paylaşın